Baseus GaN5 nabíječka UK Plug (P10110906213-00) – USB-C, 30 W, rychlonabíječka, bílá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
82020 baseus gan5 nabijacka uk plug p10110906213 00 usb c 30 w rychlonabijacka biela
Skladem do 2 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 ks
2 ks = sleva 3 %
3 a více ks = sleva 5 %
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1490Kč doprava zdarma do 7000+ výdejních míst nebo Z-BOXů.
Rychlá reklamace
Rychlá reklamace
Případ reklamace nebo vrácení je u nás vyřízen okamžitě.
Sleva 5%
Sleva 5%
Kup obal nebo pouzdro, přidej k němu ochranné sklo a získej slevu.
Detailní popis produktu
Baseus
  • Inovace jste vy
  • Máte rádi cestování?
  • Specifikace:
  • Materiál: polykarbonát,
  • Konektor: Type-C,
  • Vstupní proud: AC 100V-240V,
  • Výstupní proud: 5V/3A, 9V/3A, 9V/2.22A, 12V/2A, 15V/2A, 20V/1.5A,
  • Celkový výkon: 30W,
  • Rozměry: 40 x 44 x 49.6mm,
  • Hmotnost: 51.5g.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky pro mobilní telefony na 230V