Baseus power banka Blade (P10063801733-00) - 2× USB-C, 65 W, 12000 mAh, digitální displej, USB-C kabel, oranžová
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem do 2 dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 ks
2 ks = sleva 3 %
3 a více ks = sleva 5 %
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1490Kč doprava zdarma do 7000+ výdejních míst nebo Z-BOXů.
Rychlá reklamace
Rychlá reklamace
Případ reklamace nebo vrácení je u nás vyřízen okamžitě.
Sleva 5%
Sleva 5%
Kup obal nebo pouzdro, přidej k němu ochranné sklo a získej slevu.
Detailní popis produktu
Baseus
  • Hledáš power banku s Type-C?
  • Samé výhody!
  • Specifikace:
  • Konektory: 2 x Type-C,
  • Kapacita baterie: 12000mAh,
  • Výkon: 65W,
  • Vstup Type-C1: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=3A,
  • Vstup Type-C2: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=3A,
  • Výstup Type-C1: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=3.25A,
  • Výstup Type-C2: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=3.25A,
  • Výstup Type-C1 + Type-C2: 45W + 20W,
  • Rozměry: 16.1 x 13.2 x 10.2mm,
  • Hmotnost: 323g,
  • Balení obsahuje: power banku, kabel Type-C na Type-C 100W (20V/5A) 50cm.