Baseus power banka Qpow Pro+ (P10055003223-00) – Lightning, 2× USB-C, USB-A, 10 000 mAh, 22,5 W, USB-C kabel (30 cm), bílá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem do 2 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 ks
2 ks = sleva 3 %
3 a více ks = sleva 5 %
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1490Kč doprava zdarma do 7000+ výdejních míst nebo Z-BOXů.
Rychlá reklamace
Rychlá reklamace
Případ reklamace nebo vrácení je u nás vyřízen okamžitě.
Sleva 5%
Sleva 5%
Kup obal nebo pouzdro, přidej k němu ochranné sklo a získej slevu.
Detailní popis produktu
Baseus
  • Chceš používat svá zařízení kdekoli se nacházíš?
  • Opravdu cítíš, že žiješ v době rychlosti!
  • Nový externí akumulátor splňuje standard Quick Charge, SCP, PD, FCP napájící až 22.5W. Impozantní!
  • Zapomněl jsi kabel na stole? Žádný problém!
  • Cítit se v bezpečí! Máš všechny důvody!
  • Specifikace:
  • Materiály: ABS, polykarbonát,
  • Kapacita: 10000mAh,
  • Vstup USB-C: 5V/ 3A, 9V/ 2A, 12V/ 1.5A,
  • Výstup USB: 5V/ 2.4A,
  • Výstup USB-C: 5V/ 2.4A, 9V/ 2.22A, 12V/ 1.5A,
  • Výstup kabel Type-C: 5V/ 2.4A, 9V/ 2A, 10V/ 2.25A,
  • Výstup kabel Lightning: 5V/ 2.4A, 9V/ 2.22A,
  • Rozměry: 132.4 x 74.7 x 31mm,